Vedoucí na táborech

Jmenuji se Dan, je mi 22 let a studuji stavební inženýrství. Dlouhodobě působím na táboře jako vedoucí a airsoftový instruktor, kde pro děti organizuji táborové hry. Airsoft je můj velký koníček a plně se mu věnuji. Baví mě také inženýrství, turistika a historie. 

Daniel Leggieri

Hlavní vedoucí

Jsem Jan, prostě Honza, je mi 23 let a studuji elektrotechnické inženýrství. Na dětských táborech a lyžařských kurzech působím jako vedoucí 5 let. Airsoftu se věnuji pořádně 4 roky. Každoročně se účastním největších airosfotvých akcí v Česku.

Honza Deutsch

Vedoucí

Jmenuji se Martin , je mi 21 let a studuji kybernetiku a robotiku. Airsoftu se věnuji 7 let a poslední 4 roky jsem vedl technický kroužek pro děti na základní škole. Rád chodím do přírody, programuji a také se věnuji konstrukci a používání dronů.

Martin Havlíček

Vedoucí

Jsem Michal, je mi 22 let a studuji strojírenství na ČVUT. Mám zkušenosti jako vedoucí dětského kroužku, který jsem několik let vedl. 

Michal Daneš

Vedoucí

Jmenuji se Honza a je mi 19 let. Většinu volného času trávím v lese, baví mě pěší turistika a bushcraft. Plánuji vstup do AČR. S dětmi velmi dobře vycházím a mohu jim předat spoustu zkušeností.

Jan Brychnáč

Vedoucí

Jmenuji se Matyáš Benedikt, je mi 22 let a studuji právo na Masarykově univerzitě. Jsem vojákem v aktivní záloze, airsoftu se věnuji 7 let a jsem nadšencem do vojenské historie.

Matyáš Benedikt

Vedoucí