PODZIMNÍ PŘÍMĚSTSKÝ AIRSOFT TÁBOR

PRAHA-KLADNO  |  BRNO

Akční tábor pro kluky i holky • 9 - 17 let • 4 dny • 26. - 29.10.2023

POUŽIJTE SLEVOVÝ KÓD: "PODZIM2023" PRO SLEVU 200 KČ


ZÁBAVA NA PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Všichni účastníci tábora se mohou těšit na nabitý program stvořený pro příznivce airsoftu - interaktivní přednášky, propracované airsoftové hry a mnoho nezapomenutelných zážitků! 

Připravili jsme pestrou táborovou hru, ve které účastníci zažijí spoustu adrenalinové zábavy. Hráče čeká záchrana sestřeleného pilota, obsazení nepřátelské základny, nebo napínavé schovávání před patrolami protivníka. Táborníci se naučí spoustu nových dovedností a získají nové kamarády.

PRO KOHO JE TÁBOR URČEN

Podzimní příměstský airsoft tábor od Dynamite Airsoft je určen pro kluky i holky ve věku od 9 do 17 let. Program je sestaven tak, aby si ho užili airsoftoví začátečníci, i hráči, kteří mají s airsoftem zkušenosti.

PROGRAM

Je vždy od 8:00 do 17:00, včetně přepravy na hřiště. Hlavní náplní tábora jsou adrenalinové airsoftové bitvy v lese, i na hřišti s překážkami. Během hry je kladen důraz na dodržování bezpečnostních pravidel, které budou první den pečlivě vysvětleny společně se zodpovědnou manipulací se zbraní.

Dále táborníky čeká nácvik vojenských taktik, jako například:

  • Pohyb ve vojenských formacích
  • Maskování
  • Zdravověda
  • a mnoho dalšího...

Kromě airsoftu se účastníci mohou těšit i na seznamovací hry, sportovní aktivity a soutěže o skvělé ceny!

AIRSOFT A BEZPEČNOST

V airsoftu dbáme na bezpečí hry. Účastníci jsou chráněni airsoftovými brýlemi a mřížovým chráničem úst. Airsoftové zbraně jsou skladovány mimo dosah táborníků a vydají se pouze před hrou.

ÚČAST BEZ VLASTNÍ VÝBAVY

Tábora se lze účastnit i bez vlastního airsoftového vybavení, celou výbavu vám vypůjčíme! Máme k dispozici arzenál kvalitních airsoftových zbraní. Na výběr je mezi G36, AK47, Thomson, AK104 a M4A1. Táborníkům půjčíme chránič úst i airsoftové brýle.

ÚČAST S VLASTNÍ VÝBAVOU

Táborníci s vlastní výbavou jsou povinni při hrách používat výše popsané ochranné prostředky (tedy airsoftové ochranné brýle a chránič úst), chybějící výbavu zapůjčíme. Pro hráče s vlastní municí je nutné používat BIO střelivo.

ZÁZEMÍ A STRAVA

Tábory v obou lokalitách (Praha a Brno) disponují skvělým zázemím pro táborníky. V blízkosti areálu se nachází odpočinkový prostor pro odložení věcí a společné stravování, i toaleta.


Strava je zajištěna ve formě tří jídel denně. Dopolední a odpolední svačina + teplý oběd

PRO DALŠÍ INFORMACE A REGISTRACI KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO NÍŽE NEBO NÁS KONTAKTUJE. 

REGISTRACE + DALŠÍ INFORMACE

Přihláška na tábor

Zahrnuje: akční program, dopravu, stravu 3x denně, pitný režim, vedoucí a dárek

2990 Kč

Půjčení airsoftové výbavy

Zahrnuje: půjčení elektrické airsoftové zbraně. brýle, chránič úst a 500 kuliček denně

990 Kč

Dokoupení kuliček

plný zásobník do půjčené zbraně, pokud táborníkovi při hře dojde

70 Kč

Skupinová sleva

Pokud na tábor přihlásíte skupinu 2 a více dětí, získáte slevu 200 Kč na každého táborníka. Stačí do poznámky napsat příjmení ostaních účastníků ze skupiny.

Covid záruka

Jestliže z námi neovlivnitelných důvodů nepůjde tábor uspořádat, vrátíme Vám veškeré platby zpět.