PŘÍMĚSTSKÝ AIRSOFT TÁBOR

PRAHA-KLADNO  |  BRNO

Akční tábor pro kluky i holky • 9 - 17 let • červenec - srpen 2023


PŘEHRAJTE SI VIDEO

AKTUALITY, AKČNÍ NABÍDKY A DÁRKY!

Exkluzivní přístup k aktuálním informacím o táboře, akční nabídky a dárky pro vás i pro vaše děti. To vše jen za váš e-mail!

CO MŮŽETE ČEKAT

Nabitý týden plný airsoftu, adrenalinu, disciplíny a spoustu zábavy. To vše zažije táborník na našem příměstském táboře. Čekají ho bitvy v lesích, i na zastavěném airsoftovém hřišti.Naučí se spoustu nových dovedností a získá nové kamarády.

PRO KOHO JE TÁBOR URČEN

Letní příměstský airsoft tábor od Dynamite Airsoft je určen pro kluky i holky ve věku od 9 do 17 let. Program je sestaven tak, aby si ho užili airsoftoví začátečníci, i hráči, kteří mají s airsoftem zkušenosti.

PROGRAM

Je vždy od 8:00 do 17:00, včetně přepravy na hřiště. Hlavní náplní tábora jsou adrenalinové airsoftové bitvy v lese, i na hřišti s překážkami. Během hry je kladen důraz na dodržování bezpečnostních pravidel, které budou první den pečlivě vysvětleny společně se zodpovědnou manipulací se zbraní.

Dále táborníky čeká nácvik vojenských taktik, jako například:

  • Pohyb ve vojenských formacích
  • Maskování
  • Zdravověda
  • a mnoho dalšího...

Kromě airsoftu se účastníci mohou těšit i na seznamovací hry, sportovní aktivity a mnoho soutěží o skvělé ceny!

AIRSOFT A BEZPEČNOST

V airsoftu dbáme na bezpečí hry. Účastníci jsou chráněni airsoftovými brýlemi a mřížovým chráničem úst. Airsoftové zbraně jsou skladovány mimo dosah táborníků, a vydají se pouze před hrou.

ÚČAST BEZ VLASTNÍ VÝBAVY

Tábora se lze účastnit i bez vlastního airsoftového vybavení, celou výbavu vám vypůjčíme! Máme k dispozici arzenál kvalitních airsoftových zbraní. Na výběr je mezi G36, AK47, Thomson, AK104 a M4A1. Táborníkům půjčíme chránič úst i airsoftové brýle.

ÚČAST S VLASTNÍ VÝBAVOU

Táborníci s vlastní výbavou jsou povinni při hrách používat výše popsané ochranné prostředky (tedy airsoftové ochranné brýle a chránič úst), chybějící výbavu zapůjčíme. Pro hráče s vlastní municí je nutné používat BIO střelivo.

ZÁZEMÍ A STRAVA

Tábory v obou lokalitách (Praha a Brno) disponují skvělým zázemím pro táborníky. V blízkosti areálu se nachází odpočinkový prostor pro odložení věcí a společné stravování, i toaleta.


Strava je zajištěna ve formě tří jídel denně. Dopolední a odpolední svačina + teplý oběd

PRO DALŠÍ INFORMACE A REGISTRACI KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO NÍŽE NEBO NÁS KONTAKTUJE. 

REGISTRACE + DALŠÍ INFORMACE

Přihláška na tábor

Zahrnuje: akční program, dopravu, stravu 3x denně, pitný režim a vedoucí

3390 Kč

Půjčení airsoftové výbavy

Zahrnuje: půjčení elektrické airsoftové zbraně. brýle a chránič úst, 500 kuliček denně

1290 Kč

Dokoupení kuliček

500 kuliček, pokud táborníkovi při hře dojdou

70 Kč

Skupinová sleva

Pokud na tábor přihlásíte skupinu 2 a více dětí, získáte slevu 200 Kč na každého táborníka. Stačí do poznámky napsat příjmení ostaních účastníků ze skupiny.

Covid záruka

Jestliže z námi neovlivnitelných důvodů nepůjde tábor uspořádat, vrátíme Vám veškeré platby zpět.